Domain Access (7.x-3.8) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: new user
se: ođđa geavaheaddji
