Domain (7.x-3.8) - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Options
sk: Nastavenia

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Active
sk: Aktívny

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: configure
sk: konfigurácia

en: Performance
sk: Výkon

en: Domain
sk: Doména

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: security
sk: bezpečnosť

en: Other
sk: Ostatné

en: Minimum cache lifetime
sk: Minimálna životnosť vyrovnávacej pamäte

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Order
sk: Poradie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: published
sk: zverejnené

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: Site configuration
sk: Konfigurácia stránky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
sk: Titulná stránka zobrazí obsah tohto relatívneho URL. Pokiaľ nepoužívate čisté URL, zadajte časť za "?q=". Pokiaľ si nie ste istý(á), zadajte "node".

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Domains
sk: Domény

en: Batch updating
sk: Dávková aktualizácia

en: Administrative theme
sk: Administratívna téma

en: Select the default site time zone.
sk: Zvoľte predvolené časové pásmo.

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Do not enforce
sk: Nevynucovať

en: Source for the Main links
sk: Zdroj pre Hlavné odkazy

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
sk: Zvoľte čo by malo byť zobrazené v primárnych odkazoch (typicky na vrchu stránky).

en: Source for the Secondary links
sk: Zdroj pre Sekundárne odkazy

en: The menus available to place links in for this content type.
sk: Menu, do ktorých bude možné umiestniť odkazy pre tento typ obsahu.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
sk: Vyberte položku menu, ktorá bude predvolený rodič pre nový odkaz vo formulári pre vytváranie obsahu.

en: Put site into maintenance mode
sk: Prepnúť stránku do režimu údržby

en: Maintenance mode
sk: Režim údržby

en: Cache pages for anonymous users
sk: Vyrovnávacia pamäť pre anonymných používateľov
