Domain Access (7.x-3.8) - en to sl translation catalogue (56 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Theme
sl: Tema

en: Options
sl: Možnosti

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Active
sl: Aktiven

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: Never
sl: Nikoli

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: configure
sl: nastavi

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Domain
sl: Domena

en: security
sl: varnost

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: published
sl: objavljeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Site configuration
sl: Konfiguracija strani

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: Select the default site time zone.
sl: Izberi preivzet časovni pas strani.

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
