Domain Access (7.x-3.8) - en to sr translation catalogue (37 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Performance
sr: Перформнсе

en: security
sr: сигурност

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Pattern
sr: Образац

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Setting
sr: Подешавање

en: Language settings
sr: Подешавање језика
