Domain Access (7.x-3.9) - en to af translation catalogue (50 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Active
af: Aktief

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Never
af: Nooit

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: configure
af: verstel

en: Performance
af: Werkverrigting

en: security
af: sekuriteit

en: Other
af: Ander

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: published
af: gepubliseerd

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Site configuration
af: Webwerfkonfigurasie

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Screenshot
af: Skermskoot

en: Select the default site time zone.
af: Kies die verstektydsone

en: Language settings
af: Taalverstellings
