Domain Access (7.x-3.9) - en to am translation catalogue (42 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Active
am: ገባሪ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: configure
am: ውቀር

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
am: @site በአሁኑ ሰዓት ማስተካከያ እየተደረገለት ነው፡፡ በቅርብ ጊዜ ውስጥ ወደነበረበት ይመለሳል፡፡ ለትዕግስቷ እናመሰግናለን!

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: published
am: የታተመ

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: not published
am: ያልታተመ

en: Site configuration
am: ድረ ገጽ ውቅረት

en: Screenshot
am: ቅንጭብ

en: Setting
am: ቅንብሮች

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
