Domain Access (7.x-3.9) - en to ast translation catalogue (46 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Updated
ast: Anováu

en: Options
ast: Opciones

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Active
ast: Activu

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Never
ast: Nunca

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: configure
ast: configurar

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Domain
ast: Dominiu

en: security
ast: seguridá

en: Other
ast: Otru

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Order
ast: Orde

en: published
ast: espublizáu

en: Select list
ast: Esbilla

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
