Domain (7.x-3.9) - en to be translation catalogue (75 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: Theme
be: Тэма

en: Options
be: Налады

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Active
be: Актыўна

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Site
be: Сайт

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Search settings
be: Налады пошуку

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Domain
be: Дамен

en: security
be: бяспека

en: Other
be: Іншыя

en: Minimum cache lifetime
be: Мінімальны час жыцьця кэшу

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Order
be: Парадак

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: published
be: апублікавана

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Screenshot
be: Здымак экрану (скрыншот)

en: Setting
be: Налада

en: Select the default site time zone.
be: Абярыце дапомны часавы пас.

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Source for the Main links
be: Крыніца для Галоўных спасылак

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
be: Абярыце тое, што павінна быць адлюстравана ў якасці Галоўных спасылак (звычайна зверху старонкі).

en: Source for the Secondary links
be: Крыніца для Другасных спасылак

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
be: Абярыце крыніцу для Дадатковых спасылак. Прасунуты параметр дазваляе вам выкарыстоўваць адзіную крыніцу як для Галоўных спасылак (бягучыя %main), так і для Дадатковых: калі ваша меню крыніцы мае два ўзроўні іерархіі, то спасылкі меню верхняга ўзроўню з'явяцца ў Галоўных спасылках, і даччыныя элементы актыўнай спасылкі з'явяцца ў Дадатковых спасылках.

en: The menus available to place links in for this content type.
be: Даступныя меню для размяшчэння спасылак гэтага тыпу змесціва.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
be: Абярыце пункт меню, які стане бацькоўскім па змоўчанні для новай спасылкі ў форме аўтарызацыі змесціва.

en: Put site into maintenance mode
be: Уключыць рэжым абслугоўвання на сайце

en: Maintenance mode
be: Рэжым абслугоўвання

en: Cache pages for anonymous users
be: Схаваць старонку для ананімных карыстальнікаў

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
be: Запыты прывязаны да вузла доступу, яле не з'яўляюцца nid. Дадайце знешні ключ да node.nid ў схеме, каб гэта выправіць.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
be: Ваш запыт спісу вузлоў выкарыстоўвае @fallback як табліцу базы ў запыце адзначаным для дасягу на вузел. Гэта можа быць небяспечна і нават не працаваць. Вызначце знешныя ключы (foreign keys) ў вашай схеме для node.nid
