Domain Access (7.x-3.9) - en to bg translation catalogue (64 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: Options
bg: Параметри

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Active
bg: Активен

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Site slogan
bg: Слоган

en: Never
bg: Никога

en: Search settings
bg: Настройки за търсене

en: configure
bg: конфигурирай

en: Performance
bg: Производителност

en: Id
bg: Номер

en: security
bg: сигурност

en: Other
bg: Други

en: Minimum cache lifetime
bg: Минимален живот на кеша

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: Property
bg: Свойство

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: published
bg: публикувано

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: not published
bg: непубликувано

en: Site configuration
bg: Настройки на сайта

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
bg: Началната страница показва съдържание от този относителен UR адресL. Ако не сте сигурни, оставете "node".

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Screenshot
bg: Икона

en: Select the default site time zone.
bg: Изберете часовата зона по подразбиране.

en: User defaults
bg: Стойности по подразбиране за потребителите

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: Put site into maintenance mode
bg: Пусни сайта в режим "Поддръжка"

en: Maintenance mode
bg: Режим Поддръжка

en: Cache pages for anonymous users
bg: Кеширай страниците за Анонимните потребители
