Domain Access (7.x-3.9) - en to bo translation catalogue (74 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་འགོད

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: security
bo: བདེ་འཇགས

en: Other
bo: གཞན

en: Minimum cache lifetime
bo: ཆེས་ཉུང་བའི་བར་གསོག་གི་དུས་ཡུན

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
bo: འདི་དང་ལྟོས་ཟླར་གྱུར་བའི་དྲ་གནས་དྲ་ཚིག་གིས་གཙོ་ངོས་བྱས་ནས་མངོན་པར་བྱེད། གལ་ཏེ་ངེས་གཏན་བྱེད་མི་ནུས་ན་"node"ནང་འཇུག་བྱེད་རོག

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: Source for the Main links
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཙོ་བོའི་ཁུངས

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཙོ་བོ་ནང་དུ་གང་ཞིག་སྟོན་དགོས་པ་འདེམས་རོགས༼དྲ་ངོས་གོང་དུ་ཡོད་པ་དེ༽

en: Source for the Secondary links
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཕལ་བའི་ཁུངས

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཕལ་བར་ཁུངས་ཞིག་འདེམས་པ། མཐོ་རིམ་གི་འདེམས་བྱ་ཞིག་སྟེ། འདིས་ཁུངས་གཅིག་སྦྲེལ་ཐག་གཙོ་བོ་༼མིག་སྔར་%main༽་དང་ཕལ་བ་གཉིས་ཀ་ལ་སྤྱོད་དུ་འཇུག་པ། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་འདེམས་བྱང་ཁུངས་ལ་རིམ་པ་གཉིས་ཡོད་ཚེ། རིམ་པ་གོང་མ་དེ་སྦྲེལ་ཐག་གཙོ་བོའི་ངོས་སུ་འཆར་བ་དང་ནུས་ཡོད་ཀྱི་ཡན་ལག་སྦྲེལ་ཐག་དག་སྦྲེལ་ཐག་ཕལ་བའི་ངོས་སུ་འཆར་རྒྱུ་ཡིན།

en: The menus available to place links in for this content type.
bo: སྦྲེལ་ཐག་འཇུག་རུང་བའི་ནང་དོན་རིགས་འདིའི་འདེམས་བྱང་།

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
bo: འདེམས་བྱང་གི་ནང་ཚན་ཞིག་བདམས་ནས་སྔར་ཡོད་ཀྱི་རིམ་པ་གོང་མ་ལ་བཟོ་བ། འདི་ནི་ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་གི་རེའུ་མིག་ཐོག་གི་སྦྲེལ་ཐག་གསར་པར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: Put site into maintenance mode
bo: དྲ་ཚིགས་ཉམས་གསོའི་རྣམ་པར་སྒྲིག་པ།

en: Maintenance mode
bo: ཉམས་གསོའི་རྣམ་པ

en: Cache pages for anonymous users
bo: གསང་མིང་སྤྱོད་མཁན་ལ་དྲ་ངོས་བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
bo: དྲ་གནསལ་འདྲི་ཞིབ་བྱེད་དགོས་པའི་རྟགས་བཀོད་ཡོད་ཀྱང་དྲ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས་མི་འདུག གྲངས་མཛོད་ཀྱི་node.nid ལ་ཕྱི་འབྲེལ་གྱི་མིང་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ནས་དག་བཅོས་བྱེད་དགོས།

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྦྲེལ་གནས་སྟོན་བྱེད་ཀྱི་འདྲི་ཞིབ་ལ་@fallback་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ་དང་། དེ་ནི་བདེ་འཇགས་མིན་སྲིད་པ་དང་ཕན་ནུས་ཀྱང་མེད་སྲིད། node.nid་ནང་དུ་ཕྱི་འབྲེལ་གྱི་མིང་ཞིག་གཏན་འབེབས་བྱོས།
