Domain Access (7.x-3.9) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
