Domain Access (7.x-3.9) - en to bs translation catalogue (44 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: none
bs: ništa

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Theme
bs: Tema

en: Options
bs: Opcije

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Active
bs: Aktivan

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Search settings
bs: Postavke pretrage

en: configure
bs: podesi

en: security
bs: bezbjednost

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bs: @site se trenutno održava/servisira. Uskoro ćemo opet biti s vama, hvala vam za strpljenje.

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Order
bs: Poredak

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: published
bs: objavljen

en: Select list
bs: Select lista

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: not published
bs: nije objavljen

en: Site configuration
bs: Konfiguracija stranice

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
