Domain Access (7.x-3.9) - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Node ID
ca: ID del node

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Search settings
ca: Paràmetres de cerca

en: configure
ca: configura

en: Performance
ca: Rendiment

en: Domain
ca: Domini

en: Inactive
ca: Inactiu

en: security
ca: seguretat

en: Other
ca: Altres

en: Minimum cache lifetime
ca: Mínim de permanència en memòria cau

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ca: @site està actualment en manteniment. El lloc tornarà a funcionar aviat. Gràcies per la vostra paciència.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Order
ca: Ordre

en: Pattern
ca: Patró

en: Property
ca: Propietat

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: published
ca: publicat

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: not published
ca: no publicat

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Site configuration
ca: Configuració del lloc web

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
ca: La pàgina inicial mostra el contingut d'aquest URL relatiu. Si no n'esteu segur, especifiqueu el "node".

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Screenshot
ca: Captura

en: Setting
ca: Paràmetre

en: Select the default site time zone.
ca: Seleccioneu el fus horari predeterminat del lloc.

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Assign to
ca: Assigna

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Source for the Main links
ca: Font dels enllaços principals

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
ca: Seleccioneu el que ha de mostrar-se com a enllaços principals (normalment a la part superior de la pàgina).

en: Source for the Secondary links
ca: Font dels enllaços secundaris

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
ca: Seleccioneu la font per als enllaços secundaris. Una opció avançada us permet d'utilitzar la mateixa font per als enllaços primaris (actualment %main) i els secundaris: si la vostra font del menú té dos nivells a la jerarquia, els enllaços de menú del nivell superior apareixeran com a enllaços principals i els fills de l'enllaç actiu, apareixeran com a enllaços secundaris.

en: The menus available to place links in for this content type.
ca: Els menús disponibles per a afegir-hi enllaços per aquest tipus de contingut.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ca: Escolliu l'element de menú que serà el pare predeterminat per a un enllaç nou en el formulari de creació de continguts.

en: The minimum amount of time that will elapse before the caches are recreated.
ca: El temps mínim que ha de transcórrer abans que les memòries cau siguin recreades.

en: Put site into maintenance mode
ca: Posa el lloc en mode de manteniment

en: When enabled, only users with the "Access site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
ca: Al activar-ho, només els usuaris amb el <a href="@permissions-url">permís</a> "Accedeix al lloc en mode de manteniment" són capaços d'accedir al vostre lloc per a realitzar manteniment; tots els altres visitant veuen el missatge de mode de manteniment configurat a continuació. Els usuaris autoritzats poden iniciar sessió directament via la pàgina d'<a href="@user-login">inici de sessió d'usuari</a>.

en: Maintenance mode
ca: Mode de manteniment

en: Cache pages for anonymous users
ca: Emmagatzema les pàgines a la memòria cau per als usuaris anònims

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
ca: La consulta està marcada per al control d'accés de node però no té cap nid. Afegiu una clau forana a node.nid a l'esquema per a solucionar-ho.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
ca: La vostra consulta de llistat està utilitzant @fallback com a taula base en una consulta marcada per al control d'accés de node. Això pot no ser segur i pot ser que no funcioni. Especifiqueu claus foranes al vostre esquema a node.nid.
