Domain Access (7.x-3.9) - en to eo translation catalogue (54 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Active
eo: Aktiva

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Never
eo: Neniam

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: configure
eo: agordu

en: Performance
eo: Rendimento

en: security
eo: sekureco

en: Other
eo: Alia

en: Minimum cache lifetime
eo: Minimuma kaŝmemora vivodaŭro

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Order
eo: Ordo

en: published
eo: publikigita

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: not published
eo: ne publikigita

en: Site configuration
eo: Retejaj agordoj

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
eo: La hejmpaĝo montras enhavon de ĉi tiu relativa TTT-adreso. Se vi ne certas, elektu "node".

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Screenshot
eo: Ekrankapto

en: Setting
eo: Agordo

en: Select the default site time zone.
eo: Elektu la defaŭltan tempozonon.

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj
