Domain Access (7.x-3.9) - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: Options
eu: Aukerak

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Site
eu: Gunea

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Search settings
eu: Bilaketa ezarpenak

en: configure
eu: konfiguratu

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Domain
eu: Domeinua

en: security
eu: segurtasuna

en: Other
eu: Bestea

en: Minimum cache lifetime
eu: Cache-aren iraupen minimoa

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Order
eu: Ordena

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: published
eu: argitaratuta

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Site configuration
eu: Gune konfigurazioa

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Screenshot
eu: Pantaila-argazkia

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Select the default site time zone.
eu: Hautatu guneko ordu zona lehenetsia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Source for the Main links
eu: Lehen mailako estekeentzako iturburua

en: Source for the Secondary links
eu: Bigarren mailako estekeentzako iturburua

en: The menus available to place links in for this content type.
eu: Eduki mota honen estekak eskuragarri izango dituen menuak.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
eu: Aukeratu aita lehenetsia esteka berrientzako menuaren elementuen artean.

en: Put site into maintenance mode
eu: Gunea mantenimendu moduan ezarri

en: Maintenance mode
eu: Mantentze modua

en: Cache pages for anonymous users
eu: Erabiltzaile anonimoentzako cache-a
