Domain Access (7.x-3.9) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Order
ga: Ordú

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
