Domain Access (7.x-3.9) - en to jv translation catalogue (63 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Node ID
jv: ID Node

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Theme
jv: Tema

en: Options
jv: Opsi

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Active
jv: Aktif

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Never
jv: Ora tahu

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: configure
jv: konfigurasi

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: security
jv: keamanan

en: Other
jv: Liyané

en: Minimum cache lifetime
jv: Umur minimal telih

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Order
jv: Urutan

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: published
jv: dipacak

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: not published
jv: ora dipacak

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: Source for the Main links
jv: Sumber nang pranala utama

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
jv: Pilihana apa sing kudu ditampilaké dadi pranala Utama (biasane manggon nang ndhuwur kaca).

en: Source for the Secondary links
jv: Sumber kanggo pranala sekunde

en: The menus available to place links in for this content type.
jv: Menu bisa diwenehi pranala sākā tipe konten iki.

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
jv: Pilihānā item menu sing dadi indhung gawan kanggo pranala anyar nang form panulisan konten.

en: Put site into maintenance mode
jv: Dadéknā situs nang mode perawatan

en: Maintenance mode
jv: Mode Ngrumati Situs

en: Cache pages for anonymous users
jv: Telih kanggo panganggo anonim

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
jv: Queri ditautaké karo aksés node nanging ora nduwéni nid. Tambahana kunci foreign marang node.nid nang tabel schema kanggo mbeneraké.
