Domain Access (7.x-3.9) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: Search settings
mk: Поставувања за пребарувањето

en: Performance
mk: Перформанси

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Site configuration
mk: Конфигурација на веб-локацијата
