Domain Access (7.x-3.9) - en to mn translation catalogue (47 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Theme
mn: Загвар

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: configure
mn: тохируулах

en: Performance
mn: Хурд

en: Domain
mn: Домэйн

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Put site into maintenance mode
mn: Цахим сайтыг засварын горим руу шилжүүлэх.

en: Maintenance mode
mn: Засварын горим.
