Domain Access (7.x-3.9) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: none
nn: ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Active
nn: Aktiv

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Never
nn: Aldri

en: configure
nn: konfigurer

en: Performance
nn: Ytelse

en: security
nn: sikring

en: Other
nn: Andre

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nn: @site er under vedlikehald. Vi er snart tilbake. Takk for tålmodet.

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Default language
nn: Standard språk

en: published
nn: publisert

en: Select list
nn: Listevalg

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Site configuration
nn: Nettstadens innstillingar

en: Language neutral
nn: Språknøytral

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar

en: Maintenance mode
nn: Vedlikehaldsmodus
