Domain Access (7.x-3.9) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: security
si: ආරක්‍ෂාව

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: Order
si: පිලිවෙල
