Domain Access (7.x-3.9) - en to sq translation catalogue (52 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Active
sq: Aktiv

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Site slogan
sq: Sllogan i sitit

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Search settings
sq: Rregullimet e kërkimit

en: configure
sq: konfigurimi

en: Performance
sq: Performanca

en: security
sq: siguria

en: Other
sq: Tjetër

en: Minimum cache lifetime
sq: Koha minimum e jetëzgjatjes së cache

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: published
sq: publikuar

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: not published
sq: pa publikuar

en: Site configuration
sq: Konfigurimi i sitit

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
sq: Faqja treguese shfaq përmbajtjen nga kjo URL relative. Nëse jeni i pasigurt, shkruaj "node".

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Screenshot
sq: Pamjet

en: Select the default site time zone.
sq: Zgjidh zonën e prezgjedhur orare të sitit.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës
