Domain 301 Redirect (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: Domain
he: דומיין

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 3 hours
he: 3 שעות

en: 6 hours
he: 6 שעות
