Domain 301 Redirect (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: 1 hour
es: 1 hora

en: 1 day
es: Un día

en: Domain
es: Dominio

en: 2 hours
es: 2 horas

en: 3 hours
es: 3 horas

en: 6 hours
es: 6 horas

en: 12 hours
es: 12 horas

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
es: Especificar páginas usando sus rutas. Escriba una ruta por línea. El carácter '*' se usa como comodín. Ejemplos de rutas son %blog para la página de blog y %blog-wildcard  para cada blog personal. %front es la página principal.
