Domain Access Entity (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save
de: Speichern

en: All
de: Alle

en: Domain
de: Domäne

en: Domain ID
de: Domain-ID

en: Send to all affiliates
de: An alle Partner senden

en: Current Domain
de: Aktuelle Domain

en: Current domain
de: Aktuelle Domain

en: Entities
de: Entitäten
