Domain Access Entity (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: All
hu: Mind

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Send to all affiliates
hu: Küldés minden partner oldalnak

en: Current Domain
hu: Jelenlegi domain

en: Current domain
hu: Aktuális domain

en: Entities
hu: Entitások
