Domain Extra (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Vocabulary name
ar: اسم المعجم

en: list terms
ar: اسرد المفردات

en: add terms
ar: أضف مفردات

en: edit vocabulary
ar: تحرير المعجم
