Domain Locale (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Default
ca: Per defecte

en: Domain
ca: Domini

en: Languages
ca: Llengües

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques
