Domain Locale (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Languages
hu: Nyelvek

en: You may <a href="!url">erase these settings</a> to restore the default behavior.
hu: Az alapértelmezett viselkedés visszaállításához <a href="!url">törölni kell ezeket a beállításokat</a>.

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: languages
hu: nyelvek

en: Langcode
hu: Nyelvkód
