Domain menu overview (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Menu
az: Menyu

en: Menu link
az: Menyu linki

en: in
az: daxildir

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Add link
az: Link əlavə edin
