Domain Multisite Sitemap (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Edit
ar: تحرير

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Domain
ar: النطاق

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
