Domain Multisite Sitemap (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Yearly
hu: Évi

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.
