Domain Multisite Sitemap (7.x-1.5-beta3) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Priority
he: עדיפות

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Update
he: עדכון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Add
he: הוספה

en: Domain
he: דומיין

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
