Domain Multisite Sitemap (7.x-1.5-beta3) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Priority
id: Prioritas

en: Edit
id: Sunting

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Update
id: Perbarui

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Add
id: Tambah

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.
