Domain Multisite Sitemap (7.x-1.5-beta3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit
nl: Bewerken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Add
nl: Toevoegen

en: Domain
nl: Domein

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Sitemap settings
nl: Sitemap instellingen
