Domain Views (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Domain
ar: النطاق

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه
