Domain Views (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Domain
gl: Dominio

en: Domains
gl: Dominios

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.
