Domain Views (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Node ID
ro: ID Nod

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Domain
ro: Domeniu

en: No link
ro: Niciun link

en: Link options
ro: Opţiunile legăturii
