Domain Views (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Site name
he: שם האתר

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Domain
he: דומיין

en: Subdomain
he: תחום משנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: No link
he: אין קישור

en: Valid
he: תקף

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Default domain
he: תחום ברירת מחדל
