Domain Views (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: User ID
lt: Nario ID

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Domain
lt: Domenas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
