Domain Views (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Site name
tr: Site adı

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Domains
tr: Alan adları

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: Link options
tr: Bağlantı seçenekleri

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.
