Dominion (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Yes
ro: Da

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: default
ro: implicit

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Access
ro: Acces

en: Add
ro: Adaugă

en: Menu
ro: Meniu

en: Theme
ro: Temă

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Upload
ro: Încarcă

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Roles
ro: Roluri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Members
ro: Membri

en: Directory
ro: Director

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: cancel
ro: revocare

en: edit menu
ro: editare meniu

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Frontpage
ro: Prima pagină

en: Menu links
ro: Link-uri meniu

en: Custom function
ro: Funcție personalizată

en: list links
ro: listare legături

en: add link
ro: adăugare legătură

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ro: Nu este nicio legătură de meniu încă. <a href="@link">Adăugare legătură</a>.
