Dominion (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Roles
sr: Улоге

en: Frontpage
sr: Насловна страна
