Dominion (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (62 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disable
ru: Отключить

en: Yes
ru: Да

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: default
ru: по умолчанию

en: Weight
ru: Вес

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Icon
ru: Иконка

en: Access
ru: Доступ

en: Add
ru: Добавить

en: Menu
ru: Меню

en: Theme
ru: Тема

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Upload
ru: Закачать

en: blog
ru: блог

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Roles
ru: Роли

en: Domain
ru: Домен

en: Members
ru: Участники

en: Directory
ru: Каталог

en: Upload new file
ru: Загрузить новый файл

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Theming
ru: Темизация

en: cancel
ru: отмена

en: Add site
ru: Добавить сайт

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
ru: Вы пытаетесь переадресовать страницу саму на себя. Это приведёт к бесконечному циклу.

en: Subdomain
ru: Поддомен

en: edit menu
ru: редактировать меню

en: Alias
ru: Синоним

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: No restrictions
ru: Без ограничения

en: Frontpage
ru: Главная страница

en: Menu links
ru: Ссылки меню

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Check all
ru: Отметить всё

en: Custom function
ru: Индивидуальная функция

en: Aliases
ru: Синонимы

en: list links
ru: список ссылок

en: Add member
ru: Добавить участника

en: Delete icon
ru: Удалить иконку

en: add link
ru: добавить ссылку

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ru: Ссылок меню нет. <a href="@link">Добавить ссылку</a>.

en: Monospace
ru: Моноширинный

en: Remove member
ru: Удалить участника
