Dominion (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Yes
tr: Evet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: default
tr: öntanımlı

en: Weight
tr: Ağırlık

en: none
tr: hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Icon
tr: Simge

en: Access
tr: Erişim

en: Add
tr: Ekle

en: Menu
tr: Menü

en: Theme
tr: Tema

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Upload
tr: Yükle

en: blog
tr: ağ günlüğü (blog)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Roles
tr: Roller

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Members
tr: Üyeler

en: Directory
tr: Dizin

en: Upload new file
tr: Yeni dosya ekle

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: cancel
tr: iptal

en: edit menu
tr: menü düzenle

en: Alias
tr: Takma ad

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Menu links
tr: Menü bağlantıları

en: list links
tr: bağlantıları listele

en: add link
tr: bağlantı ekle

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
tr: Henüz hiçbir menü bağlantısı yok. <a href="@link">Bağlantı ekleyin</a>.

en: Social
tr: Sosyal
