Dominion (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Menu
ne: मेनु

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Roles
ne: भूमिका

en: Alias
ne: उपनाम
