Dominion (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Error
gu: ભુલ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Alias
gu: ઉપનામ
