Dominion (7.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Error
ur: خرابی
