Dominion (7.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disable
ar: تعطيل

en: Yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: default
ar: المبدئي

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Access
ar: الوصول

en: Add
ar: إضافة

en: Menu
ar: القائمة

en: Theme
ar: حلة

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Upload
ar: رفع

en: blog
ar: مدونة

en: User
ar: المستخدم

en: Error
ar: خطأ

en: Roles
ar: الأدوار

en: Domain
ar: النطاق

en: Directory
ar: الدليل

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Alias
ar: البديل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: list links
ar: سرد الروابط

en: add link
ar: إضافة رابط

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
ar: لا توجد روابط قائمة حالياً. <a href="@link">إضافة رابط</a>.
