Dominion (7.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et
